Таблички та шильди з металу в Одесі

Волоконный лазерный гравер

За допомогою комбінації технологій лазерного різання та лазерного гравіювання, наше підприємство виготовляє металеві таблички та шильди з металу будь-якої форми та розміру.

Наша компанія пропонує найсучасніший підхід до виготовлення табличок та шильд з нержавіючої сталі, латуні та алюмінію. Ми можемо за допомогою лазерних технологій відобразити на металі будь-які ваші слова, доповнити їх усілякими візерунками, логотипами та малюнками, з цифровою точністю награвіруваного лазерним променем.

За допомогою лазерної технології можна виготовляти таблички у м. Одеса, для різних застосувань: 
- Таблички на призи та сувеніри;
- шильди на обладнання;
- таблички на двері;
- приладові панелі;
- Бейджі;
- Ритуальні таблички. 

Нержавіюча сталь може бути дзеркально-полірованою, шліфованою з фактурою "сатин", яка є найбільш практичною, т.к. на ній найменше видно подряпини, а також найбільш затребувана для табличок на подарунки і нагороди - з покриттям нітридом титану ("булатом"), яка має колір полірованого золота.
Заготовку для табличок ми вирізаємо за допомогою обладнання для лазерного різання, тому форма таблички може бути найскладнішою формою. Також зручно, що, при необхідності відразу вирізаються і отвори для кріплення.
Інформація на таблички, а це можливо як текст, так і зображення наносяться за допомогою технології лазерного гравіювання. 
На відміну від табличок, виконаних за технологією термосублімації, таблички, виконані за допомогою лазерних технологій, з часом не тьмяніють і не вицвітають.
  Максимальний розмір безперервного фрагмента гравіювання 300х300 мм (на табличці може бути до 4 таких фрагментів). 

Адреса

Одеса, вул. Шота Руставелі, 7

Контакти

E-mail: info@laserit.ua
Телефон:+38 (048) 734-32-06
моб: +38 (093) 704-48-28

Made with Mobirise