Сувеніри зі скла 

Лазерный станок 3D гравировки


Ексклюзивні сувеніри з високоякісного оптичного скла з об'ємним 3D гравіюванням усередині можуть стати відмінним подарунком вашому партнеру з бізнесу, керівника або близької людини.

Нанесення стійких та красивих зображень на металеві та пластикові поверхні відомі практично кожному. За допомогою лазерного гравіювання на поверхні практично будь-якого матеріалу можна наносити зображення різного рівня складності та деталізації. 

Лазерне гравіювання у склі в обсязі кристалів – щось зовсім інше. Лазерний світловий промінь, проходячи крізь товщу прозорого для нього скла і фокусуючись у певній точці, створює дуже високу щільність енергії, внаслідок чого відбувається мікроскол скла. З таких мікросколів, за допомогою системи позиціонування створюється об'ємне зображення. 

Сучасні технології лазерного гравіювання дозволяють усередині кристалів відтворювати будь-яке об'ємне зображення за бажанням замовника. Це може бути вигляд однієї з визначних пам'яток міста, логотип компанії та навіть портрет людини. 

Лазерне гравіювання всередині скла має високу точність, тому копіювання зображення досвідченими дизайнерами досягає максимальної подібності. Для процесу нанесення підійде практично будь-яка фотографія, зображення виходить контрастним, об'ємним та відмінною якістю. Перенесення зображення на скляну поверхню дає незвичайний оптичний ефект, такий сувенір можна порівняти з високоточною ювелірною роботою. 

Логотип Вашої компанії, розташований усередині скла, буде стильним іміджевим атрибутом, приємним офісним або настільним аксесуаром, чудовим подарунком на презентації, конференції, виставці чи вечірці. 

Підставка з каменю, а також обрамлення металевою рамкою дозволить надати готовому виробу додаткової чарівності та статусності. Сувеніри зі скла виготовляються компанією «НВП Лазерит» на лазерному обладнанні власного виробництва, що гарантує відмінну якість виконання. 

Приклади зображення Ви можете вибрати з тих, що представлені на нашому сайті або зробити замовлення за індивідуальним ескізом. 

Форми наявних заготовок та їх наявність ви можете уточнити у нашого менеджера. 

Адреса

Одеса, вул. Шота Руставелі, 7

Контакты

E-mail: info@laserit.ua
Телефон:+38 (048) 734-32-06
моб: +38 (093) 704-48-28

Start a website - Try it