Таблички на кубки, призи та подарунки 

Чим завершується картина? Табличка з назвою. І так само, як і картина, табличка може послужити фінальною точкою для будь-чого.

Табличка з металу – відмінний атрибут для унікального подарунка, що підкреслює його довговічність та серйозний підхід до вибору. Декоративна табличка з лазерним гравіюванням – це і незамінний супутник будь-якого колекціонера, який бажає грамотно оформити та зробити візуально привабливим свій стенд. Металева табличка на кубки просто незамінна, коли необхідно вручити іменний приз спортсмену, котрий переміг на змаганнях. 

Нержавіюча сталь може бути дзеркально-полірованою, шліфованою з фактурою "сатин", яка є найбільш практичною, т.к. на ній найменше видно подряпини, а також найбільш затребувана для табличок на подарунки і нагороди - з покриттям нітридом титану ("булатом"), яка має колір полірованого золота. 

Заготовку для табличок ми вирізаємо за допомогою обладнання для лазерного різання, тому форма таблички може бути найскладнішою формою. Також зручно, що, при необхідності відразу вирізаються і отвори для кріплення. 

Інформація на таблички, а це можливо як текст, так і зображення наносяться за допомогою технології лазерного гравіювання. 

На відміну від табличок, виконаних за технологією термосублімації, таблички, виконані за допомогою лазерних технологій, з часом не тьмяніють і не вицвітають. 

Адреса

Одеса, вул. Шота Руставелі, 7

Контакти

E-mail: info@laserit.ua
Телефон:+38 (048) 734-32-06
моб: +38 (093) 704-48-28

Web page was started with Mobirise