ООО "Научно производстенное предприятие Лазерит"

ТОВ "НВП Лазерит"

ТОВ "НВП Лазерит" створено у 2005 році фахівцями з лазерної техніки та виробляє лазерне обладнання для вирішення завдань різної складності. Області застосування різних типів лазерного обладнання досить великі:
- промислового маркування;
- виконання лазерного гравіювання сувенірних та ювелірних виробів з металу та багатьох видів пластику;
- промислового маркування металевих та пластмасових виробів;
- лазерного різання металевих листів;
- Виготовлення сувенірів зі скла з 3D гравіюванням.

Послуги на лазерному обладнанні у Одесі. 

Лазерне гравіювання у Одесі. 
Наша компанія надає послуги з лазерного гравіювання на різноманітну сувенірну та технічну продукцію з металів, дерева, фанери, скла та пластиков. Маючи сучасне, високопродуктивне обладнання, ми можемо запропонувати низькі ціни на послуги при високій якості виконання гравіювання. 

Лазерне 3D-гравірування у скляних сувенірах
За допомогою лазера ми можемо зробити гравіювання всередині оптичного скла. За бажанням замовника це може бути зображення логотипу компанії, архітектурної пам'ятки в місті Одеса і не тільки, портрета та багато іншого. 

Лазерне різання тонколистового металу, а також неметалевих матеріалів в Одесі. 
Висока якість різання дозволить вирізати зі сталі, нержавіючої сталі, титану, латуні, алюмінієвих сплавів вироби з найскладнішої конфігурації. Максимальний розмір листа, що обробляється 1000х2000 мм. Так само на нашому обладнанні можна порізати фанеру, пластик, шкіру. 

З використанням технологій лазерного різання та гравіювання ми можемо виготовити подарункові сертифікати, таблички та шильди, бейджі, спортивні призи, та нагороди та багато іншого. 

Адреса

Одеса. вул. Шота Руставелі, 7

Контакти

E-mail: info@laserit.ua
Телефон:+38 (048) 734-32-06
моб: +38 (093) 704-48-28

This web page was built with Mobirise template